Listopad 2013

Dylan O'Brien // Evolution

30. listopadu 2013 v 15:58 | © teenwolf
♦ 1991-2008 ♦
♦ 2009 ♦ 2010 ♦ 2011 ♦ 2012 ♦
♦ 2013 ♦

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Dylan O'Brien // Official Sites

30. listopadu 2013 v 15:43 | © teenwolf
Twitter Dylana: @dylanobrien https://twitter.com/dylanobrien
Nick na instagramu: @dylanobrienisreal http://instagram.com/dylanobrienisreal
Youtube kanál: moviekidd826 https://www.youtube.com/user/moviekidd826

Dylan O'Brien // Some Facts

30. listopadu 2013 v 14:08 | © teenwolf
♦ Dylanový první polibek byl v 14-ti letech.
«Přátelé» - je jeho oblíbený televizní seriál.
♦ Škodlivý zvyk - kousaní nehtů.
♦ Dylan se zamiluje vždy okamžitě.
♦ Myslí si, že Jennifer Aniston měla vždycky krásné nohy.
♦ Miluje všechny žánry hudby.
♦ Za posledních 13 let, «Moneyball» byla nejoblíbenější kniha Dylana.
Oblíbené jídlo - kuřecí řízek, risotto s brokolici.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Dylan O'Brien // Personal Life

30. listopadu 2013 v 13:53 | © teenwolf
// BRITTANY ROBERTSON //
♦ Celé jméno: Brittany Leanna Robertson
♦ Místo narození: Charlotte, NC
Povolání: Herečka
Aktivní roky: 1999 - současnost
Žánr filmů: drama, komedie, thriller
Kontakty: Twitter, Instagram
Spolu: 2011 - současnost

Všechno se začalo s premiérou «The First Time» v Sundance v lednu 2012. Po akci, se začaly objevovat v sítích společné fotografie Dylana a Britt. Všichni věděli, že podle děje filmu spolu randí, ale v životě jsou považovány za dobré přátelé. Po tom jak Britt zveřejnila osobní fotky, kde se spolu obejímaji a líbají se, nepochybovali jsme, že mezi nimi něco je, i když žádné oficiální potvrzení nebylo. Můžete si všimnout, že jejich vztah začal docela dávno, mají spolu mnoho starých fotografií, které byly pořízené před natáčením filmu. Možná byli spolu jen přátelé a společné natáčení ve filmu je dotlačilo do vztahu.
// SELENA GOMEZ // (drby)
♦ Celé jméno: Selena Marie Gomez
♦ Místo narození: Grand Prairie, TX, USA
♦ Povolání: Herečka, zpěvačka
♦ Kontakty: Twitter, Instagram

Selena a Dylan se setkali na Teen Choice Awards 2011. Podle drbů Dylan chtěl vzít její telefonní číslo, ale jestli mu ho nechala, není známo. Známe přesně to, že jejich společný rozhovor byl docela milý. Dylan poslouchal Selenu velmi pozorně a díval se jí přímo do očí, když žertovala, na jeho tváři se objevil upřímný úsměv. Po akci Dylan napsal na svůj twitter: «The Cutie Awards bylo skvělé! A pokud jste ještě neslyšeli, potkal jsem Selenu ... To je všechno. Byla velmi hodná ke mně. Velké «obejmutí» COOLl!» A drby, že se Selena a Bieber rozešli, jen rozehřáli naše podezření! Ale poté, co se objevily fotky, kde Selena a Bieber spolu na stejné akce společně, stalo jasné, že je jen přátelství mezi Dylanem a Selenou. Samozdřejmě, Dylan něco cítí k Seleně, podle toho, co napsal později na svůj twitter: «Můj první infarkt se stal dneska! Ale nebojte se, je to proto, že mě followla Selena! Hrudní aneuryzmata EVER!!»

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Dylan O'Brien // Biography

30. listopadu 2013 v 13:53 | © teenwolf
Dylan O'Brien (narozen 26.srpna 1991, New York, USA) - americký herec a hudebník, nejlépe známý jeho roli Stilesa Stilinski v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě).
+ Celé jméno: Dylan O'Brien
+ Datum narození: 26.srpna 1991
+ Znamení: Panna
+ Posvátné zvíře (podle východního kalendáře): Ovce
+ Místo narození: New York (USA)
+ Kariéra: Herec, hudebník (2011 - současnost)
+ Žánry: Komedie, Thriller
+ Filmy: 13
+ Rodinný stav: svobodný (ve vztahu s Brittany Robertson)
+ Výška: 1,80 m
+ Barva očí: zlatě-hnědá
Budoucí herec se narodil 26.srpna 1991 v New Yorku. Dětství prožil ve Springfieldu, New Jersey. Když Dylan oslavil své 12-té narozeniny, rodina se přestěhovala do Hermos Beach, Kalifornie. Otec O'Briena pracoval video operátorem a jeho matka byla herečka. Od dětství, Dylan přemýšlel o herecké kariéře. Vždy doufal, ale nevěřil, že by to bylo možné uskutečnit. «Vždycky jsem hrál před kamerou a natáčel své vlastní krátké videa od 10 let» - říká.

Tak v roce 2006, se Dylan zaregistroval pod nickem moviekidd826 a nahrál své první video na YouTube s názvem «You Owe Me an I.O.U.» a okamžitě nazbíral velké množství shlédnutí. Nyní na jeho kanálu se shromáždili 15 komedijních videi.

V roce 2009, kdy šest hudebních géniů se objevili navzájem, stvořili hudební skupinu s názvem «Slow Kids At Play». Mezi nimi byl i Dylan, hrající na bicí. Napsali mnoho originálních hitů, jako «Surprise Me», «Weatherman», «I Wanna Be» a «She Can't Remember».

«Byl jsem osloven ženou v průběhu hry, a tá řekla, že viděla moje videa. Zeptala se, jestli bych chtěl být součástí webového seriálu, které natáčí» - vypráví Dylan. Tak se dostal do «Sweety High». Vyšla pouze jeden díl seriálu, ale pro Dylana, to «byl první skutečný zážitek.»

V roce 2011, Dylan zahrál v jeho debutním filmu s názvem «Highway» v roli Jimmyho. «Byl to náhodný casting. Byli tam Matt Walsh, scenárista Josh Weiner a v hlavní roli James Parfri. Byl jsem s nimi asi půl hodiny a bylo to jako mistrovská hodina uvnitř». Dylan získal největší popularitu jako Stilese v seriálu «Vlčí mládě» (Teen Wolf). «Moje první zkouška byla jen s casting-režisérem, pak další den jsem byl pozván na zkoušku s Jeff Davis a Russell Malkahi. Přečetl jsem úplně stejný text a Russell řekl - «Dobře , děkuji» Pak jsem šel ven a cítil jsem se divně, a když castingový režisér mě dohonil, přivedl zpátky, tak Russell mi řekl - «Udělej to samé, ale o 10% méně se méně snaž», udělal jsem to znovu, ale zcela bez entuziazmu. Pak zůstali spokojené «Líbilo se nám to více než poprvé» Potom po několika zkouškách, konec koncům jsem dostal roli. «To, že se mi zezačátku zdálo nemožné, bylo jen málo rozvinuté».

Dylan zahrál v romantické komedii «The First Time» (Poprvé) se svou přítelkyní Brittany Robertson a kamarádkou Victorii Justice. «Dali jsme celý srdce do tohoto projektu a skutečně nám na něm záleží. Chtělo by se doufat, že výsledek bude stejně dobrý».

Potom Dylan získává malou roli ve filmu «The Intership», který zahrňuje známé herce Vince Vaughn a Owen Wilson. «Vždycky jsem sledoval jejich filmy a prostě je miloval a dostat možnost pracovat s nimi stalo něco neuvěřitelného pro mě, je to dost divný pocit, když jdete na první zkoušku s nimi, jejich přítomnost v blízkosti a tak..Ale natáčené se stalo neuvěřitelným zážitkem pro mě i díky zbytku ostatních herců! Měli jsme hodně volného času, vypadalo to spíš jako letní tábor. Film se stál mou životní zkušenosti, byla to legrace!» - vypráví Dylan.

V roce 2014 se na naších obrazovkách objeví film «Běh přes bludiště» (The Maze Runner) podle stejnojmenné knihy Jamese Dashnera. Dylan je v hlavní roli Thomase, který se probudí a zjistí, že je v neosvětleném výtahu, tzv. "boxu". Nepamatuje si nic, kromě jeho jména. Když se otevře výtah, Thomas uvidí, že je obklopen dalšími teenagery, kteří ho přijímají v jejich tzv. «útulek», velký čtvercový prostor obklopený ze všech čtyř stran obří kamennou zdí stovky metrů vysoké, která se pohybuje každý večer.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Holland Roden // Filmography

29. listopadu 2013 v 22:18 | © teenwolf
+ Rok
2007
2008
2008
2008
2009
2009
2009
2009
2010
2010
2011-současnost
2011
2012
2012
+ Název filmu/seriálu
12 Miles of Bad Road
CSI: Crime Scene Investigation
Lost
Cold Case
Pushed
Weeds
Bring It On: Fight to the Finish
Community
Criminal Minds
The Event
Teen Wolf
Memphis Beat
Grey's Anathomy
House of Dust
+ Role
Bronwyn
Kira Dellinger
Emily Locke
Missy Gallavan
Sascha
Yogurt Peddler
Sky
Girl
Rebecca Daniels
Young Violet
Lydia Martin
Jill Simon
Gretchen Shaw
Gabby

Holland Roden // Official Sites

28. listopadu 2013 v 8:03 | © teenwolf
Twitter Holland: @hollandroden https://twitter.com/hollandroden
Nick na instagramu: @hollandroden http://instagram.com/hollandroden

Holland Roden // Pets

28. listopadu 2013 v 7:54 | © teenwolf
Holland má psa plemene Yorkshirského teriéra - Feivel. V lednu 2012 herečka vzala mazlíčka v jednom z útulků v Atlantě - Atlanta Pet Rescue.

22.ledna Holland napsala na svůj twitter:
«Díky @Atlpetrescue, že jste mi dali možnost se postarat
o tento nádherný paprsek světla».Od té doby, miss Roden je nerozlučná s její zlatíčkem :]

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Holland Roden // Meaning of name

28. listopadu 2013 v 7:25 | © teenwolf
Jméno Holland - je jméno ze Shakespeare. V Shakespearovém smyslu je uveden jako John Holland od Henry IV, část druhá. Anglický název Holland znamená hřeben půdy, lesa , zeměpisného názvu Holandska, provincie Nizozemska. Název se skládá ze sedmi písmen a dvě slabiky, a čte se jako «Ho-lend».

Zezačátku jméno Holland bylo mužským jménem.
Bylo používáno jako jméno a také jako příjmení. V roce 1912 , jméno dosáhlo 730-ého místa v seznamu nejpopulárnějších jmen v Americe. Ve Spojených státech amerických, v roce 2012 se jméno stálo 1342-tým v popularitě mezi jmény pro dívky. 173 dívek dostalo jméno Holland od svých rodičů . Mezi jmény pro chlapce dostalo 2908-mé místo a to bylo pojmenováno 40 dětí. Můžeme tedy vidět, že s každým rokem jméno se stává stále více žensky než mužský .
Číslo jména (SoulUrge) : 7
Lidé s tímto jménem mají hlubokou vnitřní potřebu ticha, mají touhu pochopit a analyzovat svět, ve kterém žijí, snaží se dosáhnout hlubší pravdy. Jsou soběstační, milují přírodu a chtějí být oceněné. Jsou upřímní , metodické, věří v zákon, systém a pořádek.
Exprese (výraz) jména (Expression Number): 3
Lidé s tímto jménem jsou obvykle kreativní a vynikající v sebevyjádření. Jsou naměřené k umění a často si užívají života. Mají také silné organizační schopnosti, jsou schopný dosáhnout velkých úspěchů v podnikání a financí. Jsou téměř vždy v centru pozornosti, vychutnávají kariéru, která jim jí dává. Největším problémem je jejich nejistota a hloupost. Z negativní vlastnosti mohou být přítomny sobectví.

Formy jména Holland zahrnují také jména, Holand a Hollan.
Přezdívky pro Holland: Hol, Holl, Holly, Holley, Hollander, Lander, Dutch

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Holland Roden // Personal Life

27. listopadu 2013 v 18:19 | © teenwolf
Holland, stejně jako mnoho veřejných lidi, neráda svěřuje její osobní život. To je důvod, proč nemáme přesné údaje o její přítelech. V rozhovoru v roce 2011, slečna Roden se přiznala, že celý svůj život byla jen na několika rande.


Jedeným vtipným faktem se Holland sdílela s fanoušky během jednoho z vysílání Lydia After Dark v roce 2013: již dávno se jeji přátelé ji snažili svést s její současným kolegou z «Teen Wolf» - Tylerem Hoechlinem. Přibližně to bylo v roce 2009, kdy se seznámili. Holland řekla, že jeji přátelé zařídili jim rande naslepo, který bylo otřesné, protože byly tak navzájem podobné, že je ani nenapadla myšlenka, že by se mohli stát párem. Od té doby, Holland a Tyler jsou velmi dobré přátelé a velmi často slečna Roden hovoří o Tylerovi jako o svém bratrovi.
Poměrně dlouhou dobu, po síti «procházeli» informace, že slečna Roden je ve vztahu s kolegou z televizního seriálu «Vlčí mládě» - Ianem Boenem. Ale my spěcháme vás ujistit - je to jen drb, Holland a Ian nejsou v romantickém vztahu, mají spolu jen velmi silné přátelství.
V červnu 2012 paparazzi «chytili» Holland s neznámou, pro nás, osobou. Podle předložených informací webu JustJared, byl to její přítel. Předtím jsme si této informací nepřiložili velkou pozornost, mysleli jsme, že je to nějaká chyba.
Ale v září téhož roku se Holland zúčastnila akce pořádanou na oslavu vydání nového čísla časopisu Nylon, opět s její vlastním doprovodem.
Později, v říjnu, téhož roku, jeden ze světských Avid klubů na svém blogu zveřejnil snímek s uzavřeného představení filmu "Argo", na kterém je Holland se stejným mužem. Popisek fotky zněl: «Holland Roden a její přítel».
Poslední zmínka o něm byla z listopadu 2012 - Holland v té době publikovala jeho fotku ve srovnání s hercem Danielem Craigem. Bohužel, nemáme informace o této osobě, ani jeho jméno nám není povědomé. Podle některých zdrojů, tento muž - herec a začáteční zpěvák.
Ale nejvíce diskutovaným tématem mezi fanoušky je «románek» s bývalým kolegou z «Teen Wolf» (Vlčí mládě) - Coltonem Haynesem. Oni sami říkají, že jsou nejlepší přátelé, ale přesto nám opakovaně dávali důvod myslet jinak. Neustále se vyměňují velmi sladkými zprávami na twitteru a instagramu, sdílejí fotografie, které nás nutí myslet, že oni spolu - nejsou jen přátelé.
Kromě všech těchto «okouzlujicích» věcí v sociálních sítích, už několik krát paparazzi fotili Holland a Coltona při společných procházkách, obědech a nakupování.
Fanoušci milují vymýšlet sloučené jména pro páry. Holland a Colton se toho nevyhnuli - říká se jim Holton (Holland + Colton). I po odchodu Coltona z «Teen Wolf», jsou stále v blízkým jednání - také tráví spolu čas se svými přáteli, když se jim to podaří. Pravda je, že to teď neprobíhá tak často jako dříve, protože teď, oba žijí v různých městech a pracují v různých televizních show. Oni nikdy neříkali, že mezi nimi je romantický vztah, vždy - jen přátelský, ale pokaždé dodali, že přesto jsou «více než jen přátelé».

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Holland Roden // Biography

27. listopadu 2013 v 10:42 | © teenwolf
Holland Roden (narozená 7. října, Dallas, Texas) - americká herečka, která se proslavila díky televiznímu seriálu «Vlčí mládě» (Teen Wolf). Slečna Roden - krásná, stylová, užasná kuchařka a prostě velmi milý člověk! Každý, kdo se s ní někdy setkal, zůstal ohromen její milosti, laskavosti a krásou!
+ Celé jméno: Holland Roden
+ Datum narození: 7. října
+ Státní příslušnost: Spojené státy americké
+ Místo narození: Dallas , Texas , USA
+ Současné bydliště: Los Angeles , Kalifornie , USA (od roku 2006)
+ Přezdívky: Holl
+ Znamení: Váhy
+ Povolání: Herečka
+ Kariéra: 2007 - současnost
+ Vzdělání:
Střední - Dallas , TX
» Highland Park High School - 2006 absolvent.
» High School - Los Angeles, CA :
Vysší - University of California v Los Angeles (UCLA)
- Fakulta: Molekulární biologie - do roku 2007.
- Fakulta: Feministické výzkumy - akademický titul.
+ Rodina:
♦ Rodiče: matka - Kim, otec - Jay. Sestra Taylor a dva bratři - Ryan a Scott. Holland je nejstarší ze čtyř dětí.
+ Oči: zeleno- hnědé
+ Výška: 1,60 m
+ Váha: 56 kg
+ Barva vlasů: zrzavá
+ Rodinný stav: Ve vztahu s Colton Haynes
Holland Roden se narodila 7. Října 1988 v Dallasu, Texas. Její rodiče jsou doktoři. Také Holland má dva bratry a sestru .
Láska k herectví se probudila u Holland ve věku 6-7 let. Malá Holland měla ráda britskou královskou rodinu - a to, princeznu Dianu. Snažila se ji napodobovat v každém kroku, slečna Roden se doma oblékala a vytvářela prezentace pro jeji rodinu a přátele. Ale hlavním její koníčkem, byla věda, která později přivedla ji do Los Angeles.

Od první třídy Holland studovala na škole pro dívky - Hockaday.
Vzhledem k tomu, že Hockaday měl přípravný program, který zahrnoval prvních 11 let školní docházky, Holland šla na střední školu Highland Park, kde také studovali její bratr a sestra. V souvislosti se změnou životního prostředí, Holl musela mít velmi obtížné časy na nové škole, tak aby získala nové přátelé, se zapsal do kroužku dramatu v Dallasu, účastnila se tam různých školních představení.

Po absolvování vysoké školy v roce 2006, se Holland přestěhovala do Los Angeles, kde se zapsala na na vysokou školu University of California v Los Angeles (UCLA). Směr, který si vybrala byla molekulární biologie. Po roce studování si Holland uvědomila, že se chce vrátit k herectví. O dva měsíce později se jí podařilo najít agenta, který by zařídil pro ni zkoušku na různé role.

Vzhledem k tomu, že Holland měla čas studovat, přešla na jinou fakultu - feministické výzkumy. V roce 2011, Holland vystudovala vysokou školu a získat titul.

Hlavní událostí, která přinesla popularitu Holland, byla role Lydii Martin v televizním seriálu «Vlčí mládě» (Teen Wolf). Holland původně měla zkoušku o roli Allison Argent, kterou později získala Crystal Reed. Ale producenti seriálu ji nabídli jinou roli - Lydii Martin. Po další zkoušce v Atlantě se Holland vrátila do Los Angeles, a po nějaké době ji zavolali a řekli, že byla schválena pro roli Lydii.
Nyní, kromě natáčení v «Teen Wolf» se Holland aktivně zajímá o módu, účastní se různých módních přehlídek. Již druhým rokem je korespondentem MTV Style, účastní se významných ocenění MTV, kde vede rozhovory hostů z akce.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Tyler Posey // Filmography

25. listopadu 2013 v 18:03 | © teenwolf
+ Rok
2002
2002
2005
2007
2010
2012
2013
2013
2013
+ Název filmu
Collateral Damage
Maid in Manhattan
Inside Out
Veritas, Prince of Truth
Legendary
White Frog
Scary Movie 5
Taco Shop
Guy Code Honors
+ Role
Mauro
Ty Ventura
Obert
Mouse Gonzalez
Bill Barrow
Doug
David
Smokes
Himself
+ Rok
2002
2001-2004
2005
2005
2006
2006-2007
2009
2011-současnost
2012
2013
2013
+ Název seriálu
Without a Trace
Doc
Sue Thomas F.B.Eye
Into the West
Smallville
Brothers and Sisters
Lincoln Heights
Teen Wolf
Punk'd
Workaholics
The Exes
+ Role
Robert
Raul Garcia
Danny Abbas
Abe Wheeler
Javier Ramirez
Gabriel Whedon
Andrew Ortega
Scott McCall
Himself
Billy (Jillian's Nephew)
Eric

Tyler Posey // Official sites

25. listopadu 2013 v 17:08 | © teenwolf

Nick na instagramu: i_love_harveys http://instagram.com/i_love_harveys

Tyler Posey // Tattoo

25. listopadu 2013 v 16:57 | © teenwolf
Tetování na jeho levé straně žeber, která je v podobě divadelních masek, Tyler si nechal vytetovat přibližně v roce 2009-2010.
Další tetování, dvě čáry, které udělal v létě 2012. Jak řekl v jednom rozhovoru, toto tetování symbolizuje pro něj hudbu. A tetování v podobě not, které se nachází na ruce na stejném místě, Tyler udělal v roce 2011. Jedna z tetování Tylera se nachází na pravé noze. Tetování je spojeno jmény jeho bratrů - Dereka a Jesse. Takového tetování se stalo tradicí u bratru Posey. Derek si udělal tetování na konci roku 2011 a Jesse ihned po jeho narozeninach na konci roku 2012. Derek má tetování na pravé ruce, Jesse na pravé straně žeber.
Tyler má také tetování na kontíku v podobě smajlíku. Toto tetování vytetoval v roce 2012. V květnu 2013 se Tyler pochlubil novým tetováním. Tentokrát si nechal vytetovat na jeho ruce zombie, které ukazuje «paroháč».

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Tyler Posey // Personal life

25. listopadu 2013 v 16:14 | © teenwolf
Crystal Reed (drby)
Po premiéře seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě), v roce 2011 byli pověsti o tom, že Tyler a jeho kolegině z natáčení seriálu - Crystal Reed spolu randí. Ale později, Tyler a Crystal v jednom rozhovoru popřeli všechny drby a řekli, že se k sobě vztahují pouze jako bratr a sestra.

Seana Gorlick (2011 - současnost)
«Chodili jsme spolu už od střední. Byl jsem zamilovaný do ní, když mi bylo 11 let, ale neudělal jsem nic, do dnešního dne!» - «Jsem nejvíce v lásce! To je tá nejhustější věc, která vůbec se semnou stala!»

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Tyler Posey // Meaning of name

25. listopadu 2013 v 13:19 | © teenwolf
♦ Tyler - je staré anglické slovo, které označuje vrátníka (portýre, nosiče), muže, který pracuje v hotelu. Také se předpokládá, že jiný význam profesionálně začátek, získan od slova «tiler», což znamená obkladač.
Slovo se používá jako první a poslední jméno v obou pohlavích. První zmínka tohoto slova jako příjmení se datuje od 14. století: Wat Tyler Kent v jihovýchodní Anglii.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

Tyler Posey // Biography

25. listopadu 2013 v 11:45 | © teenwolf
Tyler Garcia Posey(narozen 18.října 1991, Santa Monica, CA.) - americký herec a hudebník, nejlépe známý jeho roli Scotta McCall v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě).
+ Celé jméno: Tyler Garcia Posey
+ Přezdívka: Týpo (T Po)
+ Kariéra: Herec, zpěvák
+ Výška: 1,78 m
+ Datum narození: 18. října 1991
+ Znamení: Váhy
+ Stav: Ve vztahu s Shona Gorlick
+ Vzdělání: Hart High School ve městě Santa Clarita
+ Místo narození: Santa Monica (Kalifornie, USA)
+ První film: 2000 ("Men of Honor")
Dynastie Tylera má irské, gaelštinské, anglické, mexické a francouzské kořeny. V raném věku, Tyler se začal zajímat o umění a začal svou hereckou kariéru na jevišti se svým otcem, hercem a spisovatelem Johnem Posey, věku šesti let. Od svých osmi let neustále pracoval v televizi a ve filmech, rád cestuje po celé Severní Americe a Mexiku.
Tyler je známý jeho postavou Raule Garcia v televizním filmu «Doktor« a pokračováním té samé roli v televizním seriálu stejného názvu. Byl přijat na roli Mauro Andrew Davis «Protiúder» (2002), v hlavní roli, kterou zahrál akční herec terminátor, Arnold Schwarzenegger. Podle scénáře, Mauro byl synem kolumbijského terorista, který ohrožoval Spojené státy bombardovat.
Posey také zahrál deseti-letého syna nezávislé svobodné matky, Jennifer Lopez , Tye Venturu, v typickém americkém filmu romantické komedie režiséra Wayne Wang Hong Kong «Krásná pokojská» (2002). Kromě toho, herec se zúčastnil natáčení epizody «Without a Trace» v roli Roberta, v stavu hostující hvězdy na projektu .
Další projekt, ve kterém pracoval Tyler patřil k nezávislému filmu Davida Ogdena «Inside Out». Tyler jako postava Oberth, hrál v tomto thrilleru s dobře - známým hercem Ericem La Salle, sám film je o příběhu provinčního doktora a o jeho práci..
Tyler Posey také hrál v životopisném filmu George Tillmana - mladšího «Men of Honor», zahrál také roli Javier Ramirez v mega populárním seriálu «SmallVille», v roli mladého Abe Wheelera v sériálu «Na západ» a v nepřetržitém show Gabriela Whedon «Bratři a sestry».
Tyler v současné době žije v Santa Claritě, Kalifornie, se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Jesse a Derekem.
Tyler Posey měl možnost pracovat s některými z nejtalentovanějších lidí ve svém oboru. Kromě hereckého umění, Tyler - zpěvák, autor písní, je vůdce a baskytarista hudební skupiny «Disappearing Jamie» v Santa Claritě.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013

♦ W E B S I T E

24. listopadu 2013 v 21:00 | © teenwolf
♦ 001. NEWS & UPDATES | novinky a informace o blogu TW..
♦ 002. PAST LAYOUTS | minulé vzhledy blogu..
♦ 003. PHOTO OF THE MONTH | hlasuj pro fotku měsíce!
♦ 004. HOT OR NOT | líbí, nelíbí ?..

♦ M E D I A

24. listopadu 2013 v 20:52 | © teenwolf
♦ 001. PROMOS | krátké upoutávky k následujícím dílům TW..
♦ 002. SNEAK PEEKS | ukázky z epizod..
♦ 003. ONLINE & DOWNLOAD | podívej se online na jakoukoliv epizodu, nebo si ji stáhni..
♦ 004. CAST VIDEOS | videa herců z TW..
♦ 005. INTERVIEWS | rozhovory s herci..

♦ T E E N W O L F

24. listopadu 2013 v 20:35 | © teenwolf
♦ 001. ABOUT | o seriálu Teen Wolf..
♦ 002. NEWS & SPOILERS | novinky a spoilery seriálu..
♦ 003. CHARACTERS | postavy seriálu..
♦ 004. CAST | obsazení seriálu Teen Wolf..
♦ 005. SYNOPSIS | oficiální popisy epizod..
♦ 006. SOUNDTRACK | písničky, které zazněly v jednotlivých epizodách..
♦ 007. GALLERY | stills, synopsis, promo photoshooty..
♦ 008. MEDIA | videa ze seriálu, online & download..