Dylan O'Brien // Biography

30. listopadu 2013 v 13:53 | © teenwolf
Dylan O'Brien (narozen 26.srpna 1991, New York, USA) - americký herec a hudebník, nejlépe známý jeho roli Stilesa Stilinski v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě).
+ Celé jméno: Dylan O'Brien
+ Datum narození: 26.srpna 1991
+ Znamení: Panna
+ Posvátné zvíře (podle východního kalendáře): Ovce
+ Místo narození: New York (USA)
+ Kariéra: Herec, hudebník (2011 - současnost)
+ Žánry: Komedie, Thriller
+ Filmy: 13
+ Rodinný stav: svobodný (ve vztahu s Brittany Robertson)
+ Výška: 1,80 m
+ Barva očí: zlatě-hnědá
Budoucí herec se narodil 26.srpna 1991 v New Yorku. Dětství prožil ve Springfieldu, New Jersey. Když Dylan oslavil své 12-té narozeniny, rodina se přestěhovala do Hermos Beach, Kalifornie. Otec O'Briena pracoval video operátorem a jeho matka byla herečka. Od dětství, Dylan přemýšlel o herecké kariéře. Vždy doufal, ale nevěřil, že by to bylo možné uskutečnit. «Vždycky jsem hrál před kamerou a natáčel své vlastní krátké videa od 10 let» - říká.

Tak v roce 2006, se Dylan zaregistroval pod nickem moviekidd826 a nahrál své první video na YouTube s názvem «You Owe Me an I.O.U.» a okamžitě nazbíral velké množství shlédnutí. Nyní na jeho kanálu se shromáždili 15 komedijních videi.

V roce 2009, kdy šest hudebních géniů se objevili navzájem, stvořili hudební skupinu s názvem «Slow Kids At Play». Mezi nimi byl i Dylan, hrající na bicí. Napsali mnoho originálních hitů, jako «Surprise Me», «Weatherman», «I Wanna Be» a «She Can't Remember».

«Byl jsem osloven ženou v průběhu hry, a tá řekla, že viděla moje videa. Zeptala se, jestli bych chtěl být součástí webového seriálu, které natáčí» - vypráví Dylan. Tak se dostal do «Sweety High». Vyšla pouze jeden díl seriálu, ale pro Dylana, to «byl první skutečný zážitek.»

V roce 2011, Dylan zahrál v jeho debutním filmu s názvem «Highway» v roli Jimmyho. «Byl to náhodný casting. Byli tam Matt Walsh, scenárista Josh Weiner a v hlavní roli James Parfri. Byl jsem s nimi asi půl hodiny a bylo to jako mistrovská hodina uvnitř». Dylan získal největší popularitu jako Stilese v seriálu «Vlčí mládě» (Teen Wolf). «Moje první zkouška byla jen s casting-režisérem, pak další den jsem byl pozván na zkoušku s Jeff Davis a Russell Malkahi. Přečetl jsem úplně stejný text a Russell řekl - «Dobře , děkuji» Pak jsem šel ven a cítil jsem se divně, a když castingový režisér mě dohonil, přivedl zpátky, tak Russell mi řekl - «Udělej to samé, ale o 10% méně se méně snaž», udělal jsem to znovu, ale zcela bez entuziazmu. Pak zůstali spokojené «Líbilo se nám to více než poprvé» Potom po několika zkouškách, konec koncům jsem dostal roli. «To, že se mi zezačátku zdálo nemožné, bylo jen málo rozvinuté».

Dylan zahrál v romantické komedii «The First Time» (Poprvé) se svou přítelkyní Brittany Robertson a kamarádkou Victorii Justice. «Dali jsme celý srdce do tohoto projektu a skutečně nám na něm záleží. Chtělo by se doufat, že výsledek bude stejně dobrý».

Potom Dylan získává malou roli ve filmu «The Intership», který zahrňuje známé herce Vince Vaughn a Owen Wilson. «Vždycky jsem sledoval jejich filmy a prostě je miloval a dostat možnost pracovat s nimi stalo něco neuvěřitelného pro mě, je to dost divný pocit, když jdete na první zkoušku s nimi, jejich přítomnost v blízkosti a tak..Ale natáčené se stalo neuvěřitelným zážitkem pro mě i díky zbytku ostatních herců! Měli jsme hodně volného času, vypadalo to spíš jako letní tábor. Film se stál mou životní zkušenosti, byla to legrace!» - vypráví Dylan.

V roce 2014 se na naších obrazovkách objeví film «Běh přes bludiště» (The Maze Runner) podle stejnojmenné knihy Jamese Dashnera. Dylan je v hlavní roli Thomase, který se probudí a zjistí, že je v neosvětleném výtahu, tzv. "boxu". Nepamatuje si nic, kromě jeho jména. Když se otevře výtah, Thomas uvidí, že je obklopen dalšími teenagery, kteří ho přijímají v jejich tzv. «útulek», velký čtvercový prostor obklopený ze všech čtyř stran obří kamennou zdí stovky metrů vysoké, která se pohybuje každý večer.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.