Holland Roden // Meaning of name

28. listopadu 2013 v 7:25 | © teenwolf
Jméno Holland - je jméno ze Shakespeare. V Shakespearovém smyslu je uveden jako John Holland od Henry IV, část druhá. Anglický název Holland znamená hřeben půdy, lesa , zeměpisného názvu Holandska, provincie Nizozemska. Název se skládá ze sedmi písmen a dvě slabiky, a čte se jako «Ho-lend».

Zezačátku jméno Holland bylo mužským jménem.
Bylo používáno jako jméno a také jako příjmení. V roce 1912 , jméno dosáhlo 730-ého místa v seznamu nejpopulárnějších jmen v Americe. Ve Spojených státech amerických, v roce 2012 se jméno stálo 1342-tým v popularitě mezi jmény pro dívky. 173 dívek dostalo jméno Holland od svých rodičů . Mezi jmény pro chlapce dostalo 2908-mé místo a to bylo pojmenováno 40 dětí. Můžeme tedy vidět, že s každým rokem jméno se stává stále více žensky než mužský .
Číslo jména (SoulUrge) : 7
Lidé s tímto jménem mají hlubokou vnitřní potřebu ticha, mají touhu pochopit a analyzovat svět, ve kterém žijí, snaží se dosáhnout hlubší pravdy. Jsou soběstační, milují přírodu a chtějí být oceněné. Jsou upřímní , metodické, věří v zákon, systém a pořádek.
Exprese (výraz) jména (Expression Number): 3
Lidé s tímto jménem jsou obvykle kreativní a vynikající v sebevyjádření. Jsou naměřené k umění a často si užívají života. Mají také silné organizační schopnosti, jsou schopný dosáhnout velkých úspěchů v podnikání a financí. Jsou téměř vždy v centru pozornosti, vychutnávají kariéru, která jim jí dává. Největším problémem je jejich nejistota a hloupost. Z negativní vlastnosti mohou být přítomny sobectví.

Formy jména Holland zahrnují také jména, Holand a Hollan.
Přezdívky pro Holland: Hol, Holl, Holly, Holley, Hollander, Lander, Dutch

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.