Holland Roden // Personal Life

27. listopadu 2013 v 18:19 | © teenwolf
Holland, stejně jako mnoho veřejných lidi, neráda svěřuje její osobní život. To je důvod, proč nemáme přesné údaje o její přítelech. V rozhovoru v roce 2011, slečna Roden se přiznala, že celý svůj život byla jen na několika rande.


Jedeným vtipným faktem se Holland sdílela s fanoušky během jednoho z vysílání Lydia After Dark v roce 2013: již dávno se jeji přátelé ji snažili svést s její současným kolegou z «Teen Wolf» - Tylerem Hoechlinem. Přibližně to bylo v roce 2009, kdy se seznámili. Holland řekla, že jeji přátelé zařídili jim rande naslepo, který bylo otřesné, protože byly tak navzájem podobné, že je ani nenapadla myšlenka, že by se mohli stát párem. Od té doby, Holland a Tyler jsou velmi dobré přátelé a velmi často slečna Roden hovoří o Tylerovi jako o svém bratrovi.
Poměrně dlouhou dobu, po síti «procházeli» informace, že slečna Roden je ve vztahu s kolegou z televizního seriálu «Vlčí mládě» - Ianem Boenem. Ale my spěcháme vás ujistit - je to jen drb, Holland a Ian nejsou v romantickém vztahu, mají spolu jen velmi silné přátelství.
V červnu 2012 paparazzi «chytili» Holland s neznámou, pro nás, osobou. Podle předložených informací webu JustJared, byl to její přítel. Předtím jsme si této informací nepřiložili velkou pozornost, mysleli jsme, že je to nějaká chyba.
Ale v září téhož roku se Holland zúčastnila akce pořádanou na oslavu vydání nového čísla časopisu Nylon, opět s její vlastním doprovodem.
Později, v říjnu, téhož roku, jeden ze světských Avid klubů na svém blogu zveřejnil snímek s uzavřeného představení filmu "Argo", na kterém je Holland se stejným mužem. Popisek fotky zněl: «Holland Roden a její přítel».
Poslední zmínka o něm byla z listopadu 2012 - Holland v té době publikovala jeho fotku ve srovnání s hercem Danielem Craigem. Bohužel, nemáme informace o této osobě, ani jeho jméno nám není povědomé. Podle některých zdrojů, tento muž - herec a začáteční zpěvák.
Ale nejvíce diskutovaným tématem mezi fanoušky je «románek» s bývalým kolegou z «Teen Wolf» (Vlčí mládě) - Coltonem Haynesem. Oni sami říkají, že jsou nejlepší přátelé, ale přesto nám opakovaně dávali důvod myslet jinak. Neustále se vyměňují velmi sladkými zprávami na twitteru a instagramu, sdílejí fotografie, které nás nutí myslet, že oni spolu - nejsou jen přátelé.
Kromě všech těchto «okouzlujicích» věcí v sociálních sítích, už několik krát paparazzi fotili Holland a Coltona při společných procházkách, obědech a nakupování.
Fanoušci milují vymýšlet sloučené jména pro páry. Holland a Colton se toho nevyhnuli - říká se jim Holton (Holland + Colton). I po odchodu Coltona z «Teen Wolf», jsou stále v blízkým jednání - také tráví spolu čas se svými přáteli, když se jim to podaří. Pravda je, že to teď neprobíhá tak často jako dříve, protože teď, oba žijí v různých městech a pracují v různých televizních show. Oni nikdy neříkali, že mezi nimi je romantický vztah, vždy - jen přátelský, ale pokaždé dodali, že přesto jsou «více než jen přátelé».

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.