Tyler Posey // Biography

25. listopadu 2013 v 11:45 | © teenwolf
Tyler Garcia Posey(narozen 18.října 1991, Santa Monica, CA.) - americký herec a hudebník, nejlépe známý jeho roli Scotta McCall v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě).
+ Celé jméno: Tyler Garcia Posey
+ Přezdívka: Týpo (T Po)
+ Kariéra: Herec, zpěvák
+ Výška: 1,78 m
+ Datum narození: 18. října 1991
+ Znamení: Váhy
+ Stav: Ve vztahu s Shona Gorlick
+ Vzdělání: Hart High School ve městě Santa Clarita
+ Místo narození: Santa Monica (Kalifornie, USA)
+ První film: 2000 ("Men of Honor")
Dynastie Tylera má irské, gaelštinské, anglické, mexické a francouzské kořeny. V raném věku, Tyler se začal zajímat o umění a začal svou hereckou kariéru na jevišti se svým otcem, hercem a spisovatelem Johnem Posey, věku šesti let. Od svých osmi let neustále pracoval v televizi a ve filmech, rád cestuje po celé Severní Americe a Mexiku.
Tyler je známý jeho postavou Raule Garcia v televizním filmu «Doktor« a pokračováním té samé roli v televizním seriálu stejného názvu. Byl přijat na roli Mauro Andrew Davis «Protiúder» (2002), v hlavní roli, kterou zahrál akční herec terminátor, Arnold Schwarzenegger. Podle scénáře, Mauro byl synem kolumbijského terorista, který ohrožoval Spojené státy bombardovat.
Posey také zahrál deseti-letého syna nezávislé svobodné matky, Jennifer Lopez , Tye Venturu, v typickém americkém filmu romantické komedie režiséra Wayne Wang Hong Kong «Krásná pokojská» (2002). Kromě toho, herec se zúčastnil natáčení epizody «Without a Trace» v roli Roberta, v stavu hostující hvězdy na projektu .
Další projekt, ve kterém pracoval Tyler patřil k nezávislému filmu Davida Ogdena «Inside Out». Tyler jako postava Oberth, hrál v tomto thrilleru s dobře - známým hercem Ericem La Salle, sám film je o příběhu provinčního doktora a o jeho práci..
Tyler Posey také hrál v životopisném filmu George Tillmana - mladšího «Men of Honor», zahrál také roli Javier Ramirez v mega populárním seriálu «SmallVille», v roli mladého Abe Wheelera v sériálu «Na západ» a v nepřetržitém show Gabriela Whedon «Bratři a sestry».
Tyler v současné době žije v Santa Claritě, Kalifornie, se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Jesse a Derekem.
Tyler Posey měl možnost pracovat s některými z nejtalentovanějších lidí ve svém oboru. Kromě hereckého umění, Tyler - zpěvák, autor písní, je vůdce a baskytarista hudební skupiny «Disappearing Jamie» v Santa Claritě.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.