» A B O U T

2. prosince 2013 v 21:38 | © teenwolf
«Vlčí Mládě» (ang. Teen Wolf) - Mysticko-dramatický televizní seriál pro mládež natočený ve Spojených státech na základě stejnojmenného filmu roku 1985 vysílaný kanálem MTV. Premiéra se konala dne 5. června 2011, po slavnostním předávání cen «MTV Movie Awards».
Show shromáždila pozitivní recenze a získala 61 bodů ze 100 možných na stránce Metacritic. Premiéra seriálu přilákala 2.18 milionů diváků. Seriál byl oficiálně obnoven na 2 sérii dne 14. Července 2011, natáčení série začalo v listopadu 2011. Premiéra druhé série se konala 3. Července 2012. Seriál je v současné době prodlen na čtyři série.

Scott byl jen obyčejný chlapec, dokud jedno kousnutí nezměnilo jeho život navždy. Teď se jen snaží pochopit, kdo je, a kým se může stát. Víc vlkem než člověkem - nebo naopak ? Ať už jakým by nebyl život Scotta, nebude snadný. Scott se bude snažit ovládat své touhy, ale hlavně se bojí, že ty touhy budou nakonec řídit jeho.

«Teen Wolf» - je příběh Scotta , který se snaží nepřesáhnout čáru mezi tím, co chce a čeho touží. Bude-li nakonec kousnutí jako dárek? Nebo to bude prokletí ? A co to bude všechno znamenat pro jeho vztah s Allison - dívku, kterou nemůže potěšit ? Pouze čas ukáže, zda přijme svou nalezenou sílu, nebo se jí bude bát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.