» C H A R A C T E R S

2. prosince 2013 v 22:15 | © teenwolf

+ Jméno: Scott McCall
+ Rodina: Melissa McCall (Scottova matka)
+ Povolání: student, zaměstnanec na veterinární klinice.
+ Vlastnosti: vlkodlak
+ Stav: naživu
+ Hraje: Tyler Posey

♦ Scott McCall (Tyler Posey) - 16-ti letý kluk studujicí na střední škole. Stává se vlkodlakem, když ho Alpha kousne v lese. Prácuje v vet klinice pana Harrise, taky trenér Bobby Flinstok ho pojmenoval co-kapitánem školního lacross týmu spolu s Jacksonem Whittemore. Původně co považuje jeho schopnosti jako prokletí, se snaží najít lék od lykantropii, ale Derek ho připravuje o možnost vyléčení, zabitím Petera Hale. K události druhé série, Scott si zvyká na jeho sily a začíná je používat zcela dobrovolně. Má nejlepšího kámoše Stilese Stilinski, ve všem podporujícího, a přítelkyni Allison Argent, jejíž rodina je dědičné zakládaná na lov vlkodlaků.

+ Jméno: Allison Argent
+ Rodina: Victoria Argent (matka), Chris Argent (otec), Kate Argent (teta)
+ Povolání: studentka
+ Vlastnosti: člověk
+ Stav: naživu
+ Hraje: Crystal Reed


♦ Allison Argent (Crystal Reed) - 17-letá školačka, přitelkyně Scotta McCall. Rodina Allison už staletí loví vlkodlaky. Překrásně ovládá lukostřelbu. Když se dozví, že je Scott vlkodlak, ho chce chytit, protože její teta Kate ji řekla, že každý vlkodlak je zlo, ale když si vzpomene na pravidlo «Lovíme jen ty, kteří loví nás,» přijímá, že její přítel - vlkodlak . Mezi první a druhou sérii, její otec zakazuje jim vídání, ale oni stále tajně porušují zákaz. Studentka má nejlepší kamarádku Lydii Martin.

+ Jméno: Stiles Stilinski
+ Rodina: Sheriff Stilinski (otec, živý), paní Stilinski (matka, zesnulá)
+ Povolání: student
+ Vlastnosti: člověk
+ Stav: naživu
+ Hraje: Dylan O'Brien


Stiles Stilinski (Dylan O'Brien) - 16-ti letý nepopulární student, náhradník v lacrosse týmu. Jeho otec - šerif a jeho matka zemřela, když byl ještě dítě. Má mimořádnou inteligenci, první pochopil, co se děje se Scottem, když se stal vlkodlakem. Od základní školy je zamilovaný do Lydií Martin, ale ona si toho nevšímá. Scott McCall nejlepší kámoš, který mu pomáhá ve všem.

+ Jméno: Derek Hale
+ Rodina: Laura Hale (sestra, mrtvá), Peter Hale (strýc, živý), Cora (sestra,naživu)
+ Vlastnosti: vlkodlak alfa
+ Stav: naživu
+ Hraje: Tyler HoechlinDerek Hale (Tyler Hoechlin) - vlkodlak od narození, téměř celá rodina zemřela při strašlivém požáru, pořádaným Kate Argent před 6 lety. Měl sestru Lauru a strýce Petra, kteří byli před ním Alphou. Zabil Petera Hale, aby se stal Alphou. Pomáhá Scottovi se vyrovnat s výraznějšími pocity v prvních týdnech po svém obrácení a učí ho ovládat sám sebe.

+ Jméno: Lydia Martin
+ Rodina: Pan Martin (otec), paní Martin (matka)
+ Povolání: studentka
+ Vlastnosti: banshee
+ Stav: naživu
+ Hraje: Holland Roden


Lydia Martin (Holland Roden) - populární 16-ti léta studentka. Dlouhou dobu chodila s Jacksonem Whittemore. Jeden z nejlepších studentů školy, má schopnost udělat Molotovův koktejl, ze všeho co je ve studiu chemie. Často náladová a náročná, ale ve skutečnosti je zranitelná a laskavá.

+ Jméno: Isaac Lahey
+ Povolání: student
+ Vlastnosti: vlkodlak
+ Stav: naživu
+ Hráje: Daniel SharmanIsaac Lahey (Daniel Sharman) - 17-ti letý dospívající student na škole Beacon Hills. Před kousnutím Alphy byl zastrašený a ne populární kluk hrajicí Lacrosse. Často byl ponižován svým otcem, který trestal teenagera zamykáním v ledničce. Ve svém volném čase pracoval na hřbitove, kopáním traktorem jam pro hroby. Bylo také známo, že Isaac měl bratra - Camdena Leyhi, který zemřel z nepochopitelných důvodů během boje. Výsledkem je, že po kousnutí Alphy se naučil ovládat svého vnitřního zvíře během úplňku a konečně našel rodinu v tváři Dereka.

+ Jméno: Aidan & Ethan
+ Vlastnosti: vlkodlaci
+ Stav: naživu
+ Hrájí: Charlie & Max Carver
Aidan a Ethan (Charlie Carver a Max Carver) - dvojčata, členy smečky alph. Můžou se přeměňovat do jednoho velkého vlka. Ethan - gay, zamilovaný do Dannyho. Aidanovi se líbí Lydia.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.