Crystal Reed // Biography

1. prosince 2013 v 16:42 | © teenwolf
♦ Crystal Reed (narozená 6.února 1985, Detroit, Michigan, USA). Nejvíce se proslavila roli Allison Argent v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě) na MTV.

+ Celé jméno: Crystal Reed
+ Význam jména: v řečtině znamená «led»
+ Datum narození: 6.února 1985
+ Město: Detroit, Michigan, Spojené státy americké
+ Výška: 1.72
+ Znamení: Vodnář
+ Žánry: komedie, thriller, drama
+ První film: CSI: Crime Scene Investigation (2000)
+ Poslední film: Crush (2012)
Crystal Reed (narozená 6. února 1985 v Rosevillu, USA) - Americká herečka.
Mezi její dvě nejslavnější roli patří role Denise ve sci-fi thrilleru «Skyline» a Allison Argent - v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě). Crystal Reed se narodila v Rosevillu, Michigan. Z ranního věku milovala tanec, a proto byla kapitánem tanečního týmu na škole. Také hodně času věnovála místnímu divadlu, hrála v muzikálu «Annie» , «Fiddler on the Roof» a «Grease». Po střední škole, Crystal byla přijatá na Wayne State University na fakultu «Výtvarných umění».
Po nějaké době, Reed se přestěhovala do Chicaga a zahrála v několika místních představení. Nicméně, začínající herečka si byla jistá, že si zaslouží víc, takže v prosinci 2008, se přestěhovala do Hollywoodu.
V roce 2010, Crystal Reed zahrála menší roli v televizním seriálu věnovaném práci kriminalistů - «CSI: Crime Scene Investigation», a «CSI: NY (Crime Scene Investigation: New York)». Byla také pozváná do detektivního seriálu «Rizzoli & Isles» a komediálního sitcomu «The Hard Times of RJ Berger». Ve filmu «Skyline» Crystal Reed dostala roli hlavní hrdiny jménem Denise, která zemřela v příběhu téměř na samém začátku. V roce 2011, se objevila v epizodě «Drop Dead Diva», také zahrála v romantické komedii «Crazy, Stupid, Love». V seriálu «Teen Wolf» (2011), Crystal Reed hraje hlavní ženskou roli.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.