Daniel Sharman // Biography

1. prosince 2013 v 16:44 | © teenwolf
Daniel Andrew Sharman (narozený 25.dubna 1986, Londýn, Anglie, Velká Británie.) - americký herec, nejlépe známý svou roli v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě).
+ Celé jméno: Daniel Andrew Sharman
+ Místo narození: Hackney, London (Velká Británie)
+ Datum narození: 25. dubna 1987
+ Znamení: Býk
+ Stav: Svobodný
+ Výška: 1,85 m
+ Státní příslušnost: Spojené Státy Americké
+ Povolání: Herec
+ Kariéra: 2001 - současnost
Andrew Daniel Sharman se narodil dne 25. dubna 1986 v Hackney, Londýn (Velká Británie).
První role Daniela byla v nezávislém filmu «The Last Days of Edgar Harding», ve kterém zahrál hudebníka. V roce 2010 získal roli Arese, řeckého boha války, ve sci-fi filmu «Immortals» společně s Mickey Rourke, Kellan Lutz, Henry Cavill a dalšími aktéry. Film byl vydán v roce 2011.

«Řekl jsem si, že hra ve filmu je opravdu těžká,» - říká Daniel o své první zkušenosti ve filmu. «Pomyslel jsem si, že moje hra je opravdu podivná a nepřirozená. A pak jsem se začal snažit dělat všechno lépé. Jsem velmi konkurenceschopný».

Daniel se objevil v televizi ve dvou epizodách seriálu «9 Lives of Chloe King» v roli Zayne, zahrál taky malou roli v televizním seriálu «Lewis». Také hrál Robina Pilchera v televizním filmu «Začátek konce» a v jedné epizodě «Judge John Deed». V roce 2011, Daniel se zúčastnil krátkého filmu «The Sexy Dark Ages» od Funny or Die se Seanem Payfromom a Robertem Englundem.

V současné době Sharman hraje roli Isaaca Leyhi v seriálu «Teen Wolf» na MTV. Na podzim roku 2013 je plánován východ pilota seriálu «Když volá srdce». V tomto seriálu, hraje roli policisty z Královské kanadské jízdní policie - Edwarda Monteklera.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.