Tyler Hoechlin // Biography

1. prosince 2013 v 16:38 | © teenwolf
Tyler Lee Hoechlin (narozen 11. září 1989, Corona, Kalifornie, USA.) Nejvíce proslavil roli Dereka Hale v televizním seriálu «Teen Wolf» (Vlčí mládě) na MTV. Zahral taky v takových filmech jako «Road to Perdition», «Grizzly Rage», «Solstice» a «Hall Pass».
+ Celé jméno: Tyler Lee Hoechlin
+ Datum narození: 11. září 1989
+ Místo narození: Corona (Kalifornie, USA)
+ Kariéra: Herec
+ Výška: 1,83 m
+ Znamení: Pana
+ Stav: ve vztahu s Brittany Anne Snow (?)
+ První film: «Family Tree» (''Rodinný strom'', 1999)
+ Sourozenci: 2 bratry a sestra, Travis, Tanner a Carrie.
+ Oblíbený koníček: Surfování.
+ Oblíbená kapela: The Black Keys.
Tyler Lee Hoechlin se narodil 11. září 1989 v Coroně, Kalifornie, USA. Začal svou hereckou kariéru v devíti letech. On a jeho bratr Tanner, obdrželi domácí vzdělání od své matky, která pracovala jako účetní, a jeho otce doktora ambulance.

Tyler studoval herectví na «Young Actors Space» , «The Krys Kyer Workshop», v hereckém studiu v Beverly Hills u Warnera Laughlina. Jeho první role byla ve filmu Duane Clarka «Family Tree» (''Rodinný strom'', 1999), uveden na Canneském filmovém festivalu. Po hlavní roli Jeffa Zhdo v «Family Tree», zahrál roli Billyho v nezávislém filmu Jeffreyho Portera «Train Quest» (2001), který byl natočen v Rumunsku.

Tyler Hoechlin byl neznámým, třinácti-letým hercem z Corony, dokud nebyl vybrán mezi 2000 mladými herci z celé země, prohlašovaným na prestižní roli syna Toma Hankse ve filmu «Cesta do záhuby». V gangsterské historii rodiny Sullivana - staršího se v průběhu filmu změní na hroznou oběť "profese" otce. Mezi oběťmi byl uveden i Michael Sullivan - mladší, Tyler Hehlin, který se musí rozhodnout - vkročit na cestu zločinu a stát se stejným jako jeho otec, nebo zůstat čistým a nenarušeným cizí krví...

Jeho účast ve filmu «Cesta do záhuby» přivedla k dalším úspěchům, zejména na roli Martina Brawera v hitovém show, populárním seriálu pro celou rodinu, «7th Heaven» ("Sedmé nebe") v roce 2003.

V roce 2004 byl Hoechlin nominován na Teen Choice Awards (ocenění úspěchu na kanálu FOX, teenagerů od 12 až 19 let v hudbě, sportu, atd.), jako «Mladá hvězda, chlapci».
Hoechlin také zahrál Shawna Hodgese v populárním seriálu «CSI: Miami» a v roli sportovce v krátkém filmu «The Rapture of the Athlete Assumed Into Heaven».

V roce 2007, herec byl v thrilleru Davida DeCoteau «Grizzly Rage» v rolí Wesa Hardinge. Obráz vypráví příběh čtyř teenagerů, kteří zabili medvídě v národním parku. Medvěd grizzly, matka mláděte, začíná mstít krutým myslivcům, stává se neobvykle velké velikosti, protože další katastrofa lidstva - chemické odpady, které se stali její vlivem na fyzikální parametry.

TEENWOLF // teenwolf.blog.cz // «TW» © copyright 2013
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.